O nas

Pasja 

Miło Cię widzieć w naszym sklepie Panamedica!

 

 Jeżeli trafiłeś na tę stronę, zapewne chcesz lepiej poznać naszą firmę. Pozwól, że przybliżymy Ci historię powstania naszej marki.

 

Firma Panamedica została założona przez absolwenta Wydziału Włókienniczego Politechniki Łódzkiej Macieja Michalika. Ideą powstania działalności była chęć posiadania większej ilości czasu dla córki. Jak się później okazało, prowadzenie własnej działalności gospodarczej, wymaga większej ilości czasu, niż myślał Maciek. Jednak w życiu Maćka ważne jest zarówno życie rodzinne, jak i pasja, którą pragnie się dzielić z innymi poprzez oferowanie wysokiej jakości wyrobów włókienniczych. Dzięki dobrej samoorganizacji Maciek jest w stanie pogodzić rodzicielstwo z opieką nad przedsiębiorstwem. Z dużym zamiłowaniem przekazuję swoją pasję i wiedzę córce. 

 

Pełne zaangażowanie w prowadzenie firmy i zainteresowanie innowacyjnymi technologiami dotyczącymi włóknin oraz wyrobów medycznych, sprawia, że możemy zaoferować Wam wyroby z wytrzymałej włókniny o dobrych parametrach mechanicznych. Regularnie uczestniczymy w szkoleniach, podczas których rozszerzamy naszą wiedzę, by móc jak najlepiej spełniać Wasze potrzeby i wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Uczestniczymy również w warsztatach i targach, aby na bieżąco poznawać nowe technologie, które ulepszą nasze produkty oraz poprawią jakość Waszych zakupów.

Od 2018 roku realizujemy projekt dofinansowywany z Funduszy Europejskich „Efektywne wprowadzanie nanocząsteczek ZnO do polipropylenu w celu otrzymania antybakteryjnych włókninowych wyrobów medycznych”.

Dzięki prowadzonemu projektowi, możemy doskonalić dla Was nasze produkty i wprowadzać do nich innowacyjne rozwiązania. 

  

Dlaczego powinniśmy nawiązać współpracę? 

  • Tworzymy kreatywny zespół, chętnie wdrażający nowe technologie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji, podczas wyboru idealnego produktu, dostosowanego do indywidualnych potrzeb.
  • Nasze produkty zapewnią Ci 100% ochrony i komfortu, dzięki czemu będziesz mógł łatwiej utrzymać higienę i zaoszczędzisz swój czas.
  • Staramy się natychmiast realizować Wasze zamówienia, aby skrócić czas dostawy do minimum, byś mógł jak najszybciej cieszyć się z zamówionych produktów

 

Poznaj nasz zespół!

       

Maciej

"Kiedy zaczynasz interes, nie martw się, że masz za mało pieniędzy. Ograniczone fundusze to nie wada, lecz zaleta. Nic bardziej nie rozwija pomysłowości"  

Jackson Brown Jr.

 

Aniela 

"Jeśli jest w ogóle jakiś sekret sukcesu, leży on w umiejętności przyjęcia punktu widzenia innych i patrzeniu na rzeczy zarówno z pozycji rozmówcy, jak i własnej." 

Henry Ford, założyciel Ford Motor Company 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl