Producenci
O firmie

Firma PANAMEDICA Maciej Michalik jest wyłącznym dystrybutorem hiszpańskiej firmy Cardiva Integral Solutions, producentem sterylnych i niesterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku stosowanych na sali operacyjnej i w gabinetach zabiegowych. Cechą charakterystyczną produktów jest wysoka jakość. Wyroby sterylne dostarczane są w opakowaniach jednostkowych, zestawach operacyjnych i złożonych pakach odpowiadających wymaganiom indywidualnego klienta ułatwiających i skracających czas przygotowania do zabiegu chirurgicznego.

Firma PANAMEDICA Maciej Michalik jest producentem niesterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku takich jak podkłady higieniczne z włókniny polipropylenowej, podfoliowanej celulozy, podkłady wysokochłonne pod pacjenta, fartuchy wizytacyjne, komplety poszew na pościel, komplety pościeli. Sukcesywnie rozszerzamy nasz asortyment mając na uwadze zapewnienie dobrej jakości przy konkurencyjnej cenie, jednocześnie spełniając wszystkie wymagania stawiane tego typu wyrobom. Nasze wyroby z powodzeniem znajdują zastosowanie w szpitalach, klinikach, przychodniach, gabinetach lekarskich i kosmetycznych. 

Ponadto zespół firmy PANAMEDICA zajmuje się fachowym doradztwem dotyczącym tekstyliów technicznych w szczególności do zastosowań medycznych oraz higienicznych, ale również rolniczych czy budowlanych.

Zapraszamy do współpracy!

Wszelkie zapytania prosimy kierować na adres office@panamedica.com.pl lub telefonicznie: 536 995 075. 

 

 

do góry
Statystyki, katalog stron www, dobre i ciekawe strony internetowe
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl